Tip

Světelný kořen

SVET-KOREN

Světelný kořen v BIO kvalitě, vypěstovaný na naší biodynamické farmě.

Kořen nelze objednat na dobírku! Upozorňujeme, že kořeny jsou různých velikostí a odesílají se bez vrcholového klíčku.

 

 

 


  • 424,11 Kč bez DPH
  • (>5 MJ) Momentálně nedostupné
475 Kč
Kategorie: Světelný kořen
Hmotnost: 0.5 kg
 

Světelný kořen v BIO kvalitě s certifikací Demeter, vypěstovaný na naší biodynamické farmě.

Světelný kořen je chutná a výživná zelenina. Hlízy obsahují škrob, bílkoviny, tuk, amylázu, aminokyseliny, saponiny, polysacharidy, slizové látky, vitamíny a 31 různých stopových prvků.

Jeho léčivé účinky však nespočívají jen v hojnosti a měřitelnosti obsažených látek a v jejich vyváženém poměru, nýbrž především v tom, že hlíza obsahuje vysoký a jedinečný potenciál světelného éteru.

 

Světelný kořen je speciální druh kořene Yam. Díky specifickému způsobu pěstování se od ostatních rostlin Dioscorea batata liší svými neobvyklými vlastnostmi. Světelný kořen v sobě nese sílu, kterou je možné popsat jako světelné životní proudění.

Dioscorea batata nalezneme v mnoha zemích světa; uctívají ji některé staré kultury. Světelné kořeny se specifickým životním prouděním, byly dosud objeveny pouze v Číně. Světelný kořen, který se zde mimo jiné označuje také jako „Shanyao“, což znamená „Horská medicína“, je v Číně prastarou kultivovanou rostlinou, pěstovanou po celá staletí jakožto hlavní potravinářská plodina. Sklizeň jedlých kořenových hlíz Světelného kořene je velice náročná a dnes se proto v Číně pěstuje již pouze k lékařským účelům.

 

Světelný kořen pěstujeme ve speciálních dřevěných bednách se směsí křemičitého písku a kvalitní hlíny.

 

Světelný kořen odesíláme v papírovém tubusu vystlaném kartonovou drtí, aby nedošlo k jeho zlomení a ztrátě energetických vlastností.

 

Je také možné osobní vyzvednutí přímo na naší biodynamické farmě. ve Vstiši - www.biovstis.cz.