Bio zrno pšenice 5 kg

BIOPSENICE-ZRNO-5KG
  • 1 z 3

Bio zrno určeno pro domácí mletí mouky, ale také k přímému vaření.


  • 200,89 Kč bez DPH
  • Momentálně nedostupné
225 Kč
Kategorie: Bio zrno
Hmotnost: 5 kg
 

Bio zrno pšenice z našich biodynamických polí s certifikací Demeter ve Zdoňově. Umelte si čerstvou mouku nejvyšší kvality. Nejčastěji používané zrno k mletí celozrnné mouky, ze které upečete výtečný chléb!

Kromě mletí mouky můžete zrna jen tak uvařit a jíst jako přílohu třeba v kombinaci s rýží, smíchat ji s luštěninami, zeleninou nebo ovocem, rozinkami, semínky nebo ořechy. Vyzkoušejte ji přidat i do zeleninové polévky, skvěle chutná v minestrone.

 

Obilí pěstujeme v souladu s přírodou a proto jsou naše produkty plné energie a živin. U našeho zrna přesně víte, na jakém poli bylo obilí vypěstováno – jeho fotografie naleznete u našeho produktu a můžete se i osobně přesvědčit o tom, jak krásná příroda u nás je.

 

Zrno čistíme v rodinném mlýnu s tradicí od roku 1612, kde se snoubí tradiční staré stroje a postupy s moderní technologií.

 

Složení: 100% BIO ZRNO PŠENICE
Alergeny: produkt obsahuje lepek.

Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.

 

Bio zrno nejvyšší kvality s certifikací Demeter.

Pšenici jsme vypěstovali na našich polích ve Zdoňově u Adršpašských skal v CHKO Broumovsko. Naše obilí sejeme a pole obhospodařujeme v souladu s kosmickými cykly. Biodynamické zemědělství, kterému se věnujeme, používá jen vlastní bylinné preparáty a žádné chemické přípravky. Díky této péči je naše půda plná humusu a udržuje si přirozeně vláhu a živiny. Na našich pozemcích obnovujeme meze, na kterých jsme vysázeli postupně přes 4000 stromků a keřů. Pro lepší zádrž vody v krajině budujeme i nové tůně.

 

Energie v krajině

Energii v naší krajině podporujeme i spoluprací s českými druidy, se kterými jsme postavili na našich pozemcích kamenné kruhy a energii rozvedli po kraji pomocí menhirů a tzv. ley-lines. Na našich loukách jsou také díla známého geomanta Marka Pogačnika.

 

Více o naší bio farmě se dočtete zde: www.biozdonov.cz