Bio mouka pšeničná celozrnná 5 KG

BIOPSENICE-CEL-5KG

Tato mouka je vhodná na pečení vydatného přírodního chleba, slaného a sladkého pečiva. 


  • 223,21 Kč bez DPH
  • (>5 ks) Momentálně nedostupné
250 Kč
Kategorie: Bio mouka
Hmotnost: 5 kg
 

Celozrnná pšeničná mouka se výborně hodí k pečení vydatného, přírodního chleba, slaného a sladkého pečiva. Do celozrnné mouky je umleto celé zrno, které je bohaté na výživově hodnotné složky.

 

Obilí pěstujeme v souladu s přírodou na našich biodynamických polích s certifikací Demeter ve Zdoňově a proto jsou naše produkty plné energie a živin. U naší mouky přesně víte, na jakém poli bylo obilí vypěstováno – jeho fotografie naleznete u našeho produktu a můžete se i osobně přesvědčit o tom, jak krásná příroda u nás je.

Mouku meleme v rodinném mlýnu s tradicí od roku 1612, kde se snoubí tradiční staré stroje a postupy s moderní technologií. Díky tomuto šetrnému mletí si naše bio mouka zachovává vysoký podíl živin a energie.

 

Složení: 100% pšeničná celozrnná BIO MOUKA
Alergeny: produkt obsahuje lepek.

Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.

 

Bio mouka nejvyšší kvality s certifikací Demeter.

Pšenici jsme vypěstovali na našich polích ve Zdoňově u Adršpašských skal v CHKO Broumovsko. Naše obilí sejeme a pole obhospodařujeme v souladu s kosmickými cykly. Biodynamické zemědělství, kterému se věnujeme, používá jen vlastní bylinné preparáty a žádné chemické přípravky. Díky této péči je naše půda plná humusu a udržuje si přirozeně vláhu a živiny. Na našich pozemcích obnovujeme meze, na kterých jsme vysázeli postupně přes 4000 stromků a keřů. Pro lepší zádrž vody v krajině budujeme i nové tůně.

 

Energie v krajině

Energii v naší krajině podporujeme i spoluprací s českými druidy, se kterými jsme postavili na našich pozemcích kamenné kruhy a energii rozvedli po kraji pomocí menhirů a tzv. ley-lines. Na našich loukách jsou také díla známého geomanta Marka Pogačnika.