BIO ZRNO ŽITO 2,5 kg

BIOZITO-ZRNO-2-5KG

Z důvodu končící doby trvanlivosti k 30.6.2021, vyprodáváme naše zásoby.

Bio zrno žita na mletí mouky.


  • 106,09 Kč bez DPH
  • Skladem
122 Kč
Kategorie: Bio zrno
 

Z důvodu končící doby trvanlivosti k 30.6.2021, vyprodáváme naše zásoby.

Bio zrno žita z našich polí ve Zdoňově. Umelte si čerstvou mouku nejvyšší kvality.

 

Obilí pěstujeme v souladu s přírodou a proto jsou naše produkty plné energie a živin. U našeho zrna přesně víte, na jakém poli bylo obilí vypěstováno – jeho fotografie naleznete u našeho produktu a můžete se i osobně přesvědčit o tom, jak krásná příroda u nás je.

 

Zrno čistíme v rodinném mlýnu s tradicí od roku 1612, kde se snoubí tradiční staré stroje a postupy s moderní technologií.

 

Složení: 100% BIO ZRNO ŽITO.
Alergeny: produkt obsahuje lepek.

Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.

 

Bio zrno nejvyšší kvality s certifikací Demeter.

Žito jsme vypěstovali na našich polích ve Zdoňově u Adršpašských skal v CHKO Broumovsko. Naše obilí sejeme a pole obhospodařujeme v souladu s kosmickými cykly. Biodynamické zemědělství, kterému se věnujeme, používá jen vlastní bylinné preparáty a žádné chemické přípravky. Díky této péči je naše půda plná humusu a udržuje si přirozeně vláhu a živiny. Na našich pozemcích obnovujeme meze, na kterých jsme vysázeli postupně přes 4000 stromků a keřů. Pro lepší zádrž vody v krajině budujeme i nové tůně.

 

Energie v krajině

Energii v naší krajině podporujeme i spoluprací s českými druidy, se kterými jsme postavili na našich pozemcích kamenné kruhy a energii rozvedli po kraji pomocí menhirů a tzv. ley-lines. Na našich loukách jsou také díla známého geomanta Marka Pogačnika.

 

Více o naší bio farmě se dočtete zde: www.biozdonov.cz